Günlük Sihirli Kelimeler

Yürüme sorunları için bilinçaltı komutları

Sağlık sorunları yaşamamızın bir sorunu düşünce yapımız olabilir. Belki bir işe yaramaz fikri bilinçaltına kabul ettirilip yaşıyor olabiliriz. Hani sen şunu bunu yapamazsın gibi empoze ettirilen fikirler dahi olabilir. Her kabul edilen fikir imandır. Yani inançtır. Daha sonra bu fikirleri temizlemek istesek zor olabilir. İsa AS’ın kolu felçli olana “Kolunu uzat” sözü bizlere fikir olabilir.

Konumuz Yürüme sorunları için komut atmak. Kendimizi programlamak!

Bugüne ait yürüme sorunları için kullanacağımız komut “kalk yürü” komutudur. Bu komutu anatomi ile yapmaya çalışacağız. Sihirli kelimeler dediğimizde anatominin harika işlevleridir. Belli anatomi bölgelere emirler atarak yaptığımız bir çalışma.

Bugüne özel “kalk yürü” komutuna ait sihirli kelimeler nelerdir?

“Artkafa”

Bu sözü akılla okumak veya gözle okumak “kalk yürü” komutu atacaktır. Bu komut yürüme sorunları olanlar için yürüme ile alakalı sorunların bir nevi bilinçaltına bildirimidir. Bilinçaltı bu komutu aldığında kişinin yürümesinde daha rahatladığı görülecektir. Bu çalışmayı bu amaçla yapacaksanız en az onbeş dakika yapınız. Hatta bu işlemi bir başkalarına niyet ederek o kişiyi düşünerek yapmanız mümkün.

Çalışma 11 09 2020 tarihi CUMA gece yarısına kadar yapılırsa geçerlidir. Başka güne veya çarşambaya bu işlem yanıt vermez. Bilgi alışverişi isteyenler mesaj atabilir.