Günlük Akupunktur Çalışması

Günlük Akupunktur Çalışması

Akupunktur noktası K7 – İsmi: Fu Liu

Faydaları: Yaşlılarda yang enerjisini iyileştirir. Bel ağrısı, düşük enerji, karın ağrısı, şişkinlik, ödem, bacaklarda şişme, ayağın zayıflığı, ayak felci, gece terlemesi, spontan terleme, kas atrofisi, bağ dokusu bozuklukları, miyelit, multipl skleroz, hemoroid.

Günlük uzaktan akupunktur noktaları çalışmasında bugüne özel Fu Liu noktasını harekete geçirip faydalarını elde etmeye çalışacağız. Bu çalışmalarda onbeş dakika uygulama süper etkiler almanızı sağlar.

Bu noktanın bugüne özel uyarımını veren anatomik sihirli kanalları “Sağ Böbrek sistemi”. Yapmanız gereken bu iki kelimeyi aklınızla okumaktır. Göreceksiniz yukarıda olan etkileri sizde başlayacaktır.

“Sağ Böbrek sistemi”

Uzaktan Akupunktur Çalışmalarında günlük kanallar verilmektedir. Bu sayede sizlerin kimsenin bilmediği yöntemle tanışmanız, öğrenmeniz ve faydalar görmeniz içindir. Bu verilen çalışmalar verildiği güne aittir. Gece yarısı sonrası daha kullanılmaz. Bu çalışma 10 9 2020 Perşembe içindir. Gece yarısına kadar yapılırsa etki eder. Burada olan yazılara rağmen bazı arkadaşlar sonsuz zaman tanıyor kendilerine. Artık bu kişiler vakti geçmiş kanalları kullanarak boşa kürek sallamaktadır. Hatta kendi listelerinde gruplarında paylaşarak sözde millete sükse yapmaktadır. Bunlara itibar edenler varsa süresi geçmiş formüllerle iştigal ediyorlar demektir. Formülleri yerinden takip ediniz. Sormak istediklerinizi bize sorunuz.