Günlük Akupunktur Çalışması

Günlük Akupunktur Çalışmaları
28 09 2020 Pazartesi

Düşük enerjiyi uzaktan akupunktur tekniği ile artırma
Bai Hu noktası GV20, düşük enerjiyi giderir canlandırır. Yine bu noktanın faydaları şunlardır: başın tepesinde ağrı, baş dönmesi, uykusuzluk, zayıf hafıza, sıcak basması, epilepsi, zihinsel bozukluklar, hafıza ve konsantrasyon artırma, kulaklarda çınlama, bulanık görme, burun tıkanıklığı, düşük enerji, rektum sarkması.


GV20 akupunktur noktasını bugün 28 9 2020 tarihinde aktif eden uyaran kanalı “Sağ lenf damarlarıdır”. Bu kanalın yerini bilmeseniz de bu teknik sizde bu cümleyi okumakla dahi aktif eder. Yapmanız gereken “Sağ lenf damarları”Okumaktır. Akılla okumak bu kanalı harekete geçirip GV20 noktasını aktif edecektir. 15 dakika yapacağınız bu işlem normal akupunkturdan daha hızlı etki vererek anında terapiye başlayacaktır. Bu işlemi bir kişiye düşünerek yapmanız mümkündür.


28 9 2020 tarihine ait bu günlük kanal sadece bu tarihe aittir. Başka tarih ve günlere uymaz. İşlem gece yarısına kadar istenildiği vakitte yapılabilir. Sonrası yapılması dahilinde vakti geçtiği için kullanılmaz. Kalıcı akupunktur noktası uyarım hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.