ARDA İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO

Hayata entelektüel, çok yönlülük ve uyarlanabilirlikle yaklaşırsınız. Pek çok farklı deneyim yoluyla büyümek için bir durumdan diğerine uçarsınız. Aşırı huzursuzluk nedeniyle genellikle birkaç şeyi aynı anda yaparsınız – aynı anda birkaç işiniz bile olabilir. Çok fazla konsantrasyonunuz veya sebatınız yok, büyük projelerinizden birinin başında başlama düşüncesi de hoşunuza gitmiyor. Duygularınızı iyi ifade edebilseniz bile, temelde duygusuzsunuzdur. “Beni engelleme” tavrınız, bağları birleştirmenize engel oluyor.

Ne kadar çok özgürlük verilirse o kadar mutlu olursun. Flört etme eğilimin vardır. Tutarsız ve yüzeysel olabilirsiniz. Bir konunun tüm yönlerini görme yeteneğiniz nedeniyle, diğerleri sizi genellikle iki yüzlü görebilir. Bazen çok fazla fikirlerinizi iletebilir ve konuşmayı sevebilirsiniz. Harika bir öğretmen, yazar veya muhabir ve mükemmel bir satıcı olurdunuz. Hangi kariyerde olursanız olun, hareket etmenize ve insanlarla tanışmanıza izin vermelidir.

Muazzam bir espri anlayışı ve harika bir mizah anlayışı ile uyumsuz birisiniz. Başınıza gelen her şeyi dramatize edersiniz. Pek çok farklı şey hakkında biraz bilgi sahibi olma eğilimindesiniz, bu da çok şey biliyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar.

Zihniniz düzgün bir şekilde uyarılmazsa, kurnaz ve sahtekar olabilirsin. Herhangi bir yapışkan durumdan kurtulmak için konuşabilirsiniz. Eğer gelişmemişseniz, önemsiz şeylere telaş ve dırdır etme eğilimindesinizdir ve mizacınızla başa çıkmanın ne kadar zor olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoktur.

Vücudunuza zor anlar yaşatırsanız, kötü bir sinir krizi geçirirsiniz ve gerginlik sigara içmeye ve amfizeme yol açabilir. Nevrotik olma ve sinir krizi geçirme eğilimindesin. Herhangi bir şekilde disipline edilmekten nefret ediyorsun.