TALAT İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO

Net, doğru duyu izlenimleriniz ve keskin yargılarınız var – zihniniz kafa karışıklığını önlemek için alakasız gerçekleri reddedebilir.. Yüce, idealist bir duygusal doğaya ve yüksek hedeflere sahipsin, ancak çoğu zaman gerçekçi bir yaşam duygusundan yoksun olabilirsin. Başkalarına kendi parçan gibi tepkilerin var.

Devamlılıktan yoksunsunuzdur. Dolaşıp kendinizi özgür hissetmeniz gerekir, ancak yalnızca elinizdeki göreve konsantre olduğunuz için genellikle tek bir zihne sahip gibi görünüyorsunuz. Güçlü okült ve psişik eğilimlere sahip keskin bir kehanet ve ilham verici duygunuz var. Şiir, müzik, din ve felsefe konusunda yeteneğiniz var ve doğal bir öğretmen ve / veya vaizsiniz. Yine de konuşmadan önce düşünmeyi öğrenmelisiniz. Dini felsefeniz genellikle anne babanız tarafından size aşılanan geleneksel çizgileri takip eder. Yabancı bir ülkeye veya doğum yerinizden uzağa gitme eğiliminiz olabilir. İyimser, neşelisiniz. Başkalarına yardım etmeyi seviyorsunuz ve birçok tanıdıklarınız var ama çok az yakın arkadaşınız var.

Dikkatsizliği ve umursamazlığı bir şekilde önlemeyi öğrenin. Aastroloji haritanız olumsuz etkileniyorsa, dar görüşlü, kibirli, egoist olabilir ve senden daha kutsal bir tavır sergileyebilirsin. Jüpiter olumsuzsa, çok abartılı olma eğilimindesiniz. Geç evlenmeniz mümkün.