NİLÜFER İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO


Güçlü bir hayal gücünüz ve sezginiz, iyi iş anlayışınız ve finansal idare yeteneğiniz ve mizah anlayışınız var. İlk çevreniz size genelde nezaket, cömertlik dini ve ahlaki ilkeler aşılar. Anne babanız sizi derinden seviyor ve kendi iyiliğinizle ilgilenerek size temel güven aşılıyor. Genellikle ebeveynlerinizden maddi yardım alırsınız veya muhtemelen bir aile üyesinden miras alırsınız. Zarif, dengeli ve sempatiksiniz ve şefkatli ve besleyici doğanız nedeniyle faydalar elde ediyorsunuz. Güçlü annelik içgüdünüz tüm dünyaya yayılabilir, ancak etkilenirseniz aşırı duygusal, baskıcı bir şekilde annelik yapabilir, ailenize çok yakın bağlarınız olabilir veya yiyecek ve maddi şeylere çok fazla düşkün olabilirsiniz. İyi yemeği seviyorsunuz ve iyi bir aşçı olabilirsiniz, ancak aşırı yemeye veya yanlış şeyleri yemeye eğilimlisiniz, kilo problemine neden olabilir.

Rahat, arkadaş canlısı, müreffeh ve güvenli bir ev ortamı oluşturmaya çalışıyorsunuz. Eviniz genellikle her zaman etrafta birçok insanla büyüktür: Eğer iyi durumda kalırlarsa, bunlar genellikle zorluklar yaşayan arkadaşlar ve tanıdıklardır. Eviniz genellikle dini, felsefi ve eğitim amaçlı kullanılmaktadır. Dini ve felsefi fikirleriniz dalgalanabilir. İnsanlarla iletişim kurmaktan zevk alırsınız. Ticari ilgi alanlarınız genellikle yemek veya evle ilgili konuları içerir.

Duygusal olarak idealistsiniz ve hayalleriniz genellikle pratik olmayan veya gerçekçi olmayan düşüncelere dayanıyor. Genellikle hayatınızın ikinci yarısında varlıklı olursunuz ve eğer etkilenirseniz, para konusunda aşırı bilinçli ve kaynaklarınızı verme konusunda cimri olabilirsiniz. Müreffeh ve güvenli ev ortamı.