MURAT İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO


Arkadaş canlısı, idealist, tarafsız, dışa dönük ve zarifsiniz. İyi huyluysanız, aynı zamanda sanatsal, yardımsever, misafirperver ve sempatik olursunuz, ancak etkilenirseniz, kendi isteğinize düşkün, tembel ve kibirli olabilirsiniz. El işçiliğinden hoşlanmıyorsunuz, adalet ve ahlak için güçlü bir endişeniz ve iyi bir zevkiniz ve konuşma yeteneğiniz var. Yalnızlıktan nefret ediyorsunuz ve bir tür ortaklığa ihtiyacınız var.


Güzelliği ve sanatı seviyorsunuz. İşteki başarınız genellikle ortaklıklarla gelir, ancak ağır bir şekilde ASTROLOJİ haritanız etkilenirse, bir iş veya başka herhangi bir ortaklık türü ile ilgili yerine getirilmemiş yasal veya finansal yükümlülükler nedeniyle yasal zorluklar ortaya çıkar.


Dinle ilgilenen biriyle evlenme eğilimindesin, eğitim veya felsefe ve evlilik çoğu zaman kalıcıdır ve ev hayatınız faydalıdır. Eğer haritanız olumsuz etkileniyorsa, özellikle karşı cinsle kıskançlık uyandırabilecek çok fazla yakın, kişisel ilişkiniz olur.
Başkalarının gözü önünde bulundurduğunuz anda popüler ve seviliyorsunuz, ancak haritanız etkilenirse iki yüzlü görünerek tüm insanlara her şey olmaya çalışırsınız ve çoğu zaman onurlu niyetinize rağmen bunu yapabileceğinizden daha fazlasını vaat edersiniz.