MEHMET İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO


Duygusal olarak hassassınız, ancak haysiyetinizi korumak için genellikle gerçek duygularınızı gizleyin. Duygularınız kolayca incinir, başkalarıyla gerçekten empati kuramadığınız için, çoğu zaman onların duygularını da incitir, sizi utangaç, yalnız ve izole hissettirir.


Erken aile çevreniz ve ebeveyn ilişkileriniz genellikle sert, soğuk ve problemlerle doludur onlara karşı yabancılaşırsınız ve çoğu zaman engellenmiş duygusal ifadeye neden olursunuz. Buna rağmen, kendinize ve ailenize saygı duymak istiyorsunuz ve aile sorumluluklarını ciddiye alıyorsunuz. Ev hayatınız, genellikle mali sıkıntı nedeniyle istikrarsız ve güvensizdir. Başkalarının onayına ihtiyacınız var, ancak bunu nasıl alacağınızı her zaman bilmiyorsunuz. İlişki eksikliği, yaşlılığınızda yalnız kalmanıza neden olabilir. Başkalarına yardım etmeyi sevdiğin kadar, çoğu zaman başarısız olursun. Yine de genellikle her şeyi sonuna kadar görürsünüz.
Güçlü psişik eğilimleriniz var ve maddi hedeflere ulaşmak için çok kurnaz ve yetenekli olabilirsiniz. Acı çekiyorsanız, duygusal olarak aşırı duyarlı, savunmacı, maddi mallara sahip çıkıyorsunuz ve yakın kişisel ilişkilerden uzaklaşıyorsunuz.


Aile çıkarlarıyla ilgili konularda dikkatli olunması gerekir. Vücut metabolizmanız ya alışılmadık derecede yavaştır, kilo problemlerine ve dokularınızda aşırı su tutulmasına neden olur ya da yetersiz beslenmenize neden olur.