KEMAL İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO


İnsan iradesinin ve İlahi İrade’nin karşıtlığını hissediyorsunuz. Hayata entelektüel olarak, çok yönlülük ve uyarlanabilirlikle yaklaşırsınız. Pek çok farklı deneyim yoluyla büyümek için bir durumdan diğerine uçarsınız. Aşırı huzursuzluk nedeniyle genellikle birkaç şeyi aynı anda yaparsınız – aynı anda birkaç işiniz bile olabilir. Çok fazla konsantrasyonunuz veya sebatınız yok, büyük projelerinizden birinin başında başlama fikrinden de hoşlanmıyorsunuz. Duygularınızı iyi ifade edebilseniz de, temelde duygusuzsunuzdur. “Beni engelleme” tavrınız, bağları kapatmanıza ve bağlayabilmenize engel oluyor. Diğerleri, bol miktarda su işareti (BURCU) yoksa, mantık ve akıl yürütme yoluyla size hitap etmelidir. Herkesi seviyorsun ve sadece birini sevmekte zorlanıyorsun. “Ait olma” hissini seviyorsun birine, ama aynı zamanda, ne kadar çok özgürlük verilirse, o kadar mutlu olursun.

Tutarsız ve yüzeysel olabilirsiniz. Bir konunun tüm yönlerini görme yeteneğiniz nedeniyle, diğerleri sizi genellikle iki yüzlü görür ve bazen bu doğrudur. Bazen çok fazla fikirlerinizi iletebilir ve konuşmayı sevebilirsiniz. Harika bir öğretmen, yazar veya muhabir ve mükemmel bir satıcı olurdunuz. Hangi kariyerde olursanız olun, hareket etmenize ve insanlarla tanışmanıza izin vermelidir. Muazzam bir espri anlayışı ve harika bir mizah anlayışı ile uyumsuz birisiniz. Başınıza gelen her şeyi dramatize ediyorsunuz, çoğu zaman hayal gücünüzün sizinle birlikte kaçmasına izin veriyorsunuz. Pek çok farklı şey hakkında biraz bilgi sahibi olma eğilimindesin, çok şey biliyormuşsun gibi görünüyorsun. Sen’ her zaman haklısınız ve asla fikrinizi değiştirmeyin – bir dahaki sefere zıt görüşü alıp ilk yolu hissetmeyi reddettiğinize kadar. Bu sizi, bölünmüş bir kişiliğiniz varmış gibi görünmenize ve sıklıkla hissetmenize neden olur. Zihninizin nasıl işlediğini ve onu nasıl kontrol edeceğinizi anlamayı öğrenin ve bu his kaybolacaktır. Zihniniz gerektiği gibi uyarılmazsa, kurnazlık ve sahtekarlık olabilir. Herhangi bir yapışkan durumdan kendi yolunuzda konuşabilirsiniz.

Eğer gelişmemişseniz, önemsiz şeylere telaş ve dırdır etme eğilimindesinizdir ve mizacınızla baş etmenin ne kadar zor olduğunu bilemezsiniz. Vücudunuza zor anlar yaşatırsanız, kötü bir sinir vakası yaşarsınız ve gerginlik sigara içmeye ve amfizeme yol açabilir. Nevrotik olma ve sinir krizi geçirme eğilimindesin. Başkalarına hizmet etmekle kendinizle meşgul olmak kaybolabilir. Bir çocuk olarak, çok fazla zihinsel uyarıma ihtiyacınız var ve başladığınız şeyi bitirmeniz için cesaretlendirilmelisiniz. Herhangi bir şekilde disipline edilmekten nefret ediyorsun. Sürekli sorgulamalarınız çocuğunuzun / çocuklarınızın uyanış zekasını geliştirdiği için harika bir ebeveyn olabilirsiniz ve size sunulan tüm kaynakların eğitimlerini ilerletmek için kullanılmasını sağlayacaksınız.