GÖNÜL İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO

Güçlü duygularınız tahmin edilemezdir ve genellikle bilinçaltı zihninizden veya unutulmuş olaylardan kaynaklanır, bu nedenle aklınız karışabilir. Çok duygusal olabilirsiniz ve çok ağlama eğiliminde olabilirsiniz. Aşkta hayal kırıklığı yaşama eğilimindesiniz ve muhtemelen iki evlilik astroloji haritanız destekliyorsa mümkündür. Kendine olan güveniniz ve kararlı davranma beceriniz, aşırı duygusal duyarlılığınız tarafından engellenir. Özverili olduğunuz ve genellikle başkalarından etkilendiğiniz için, sizden faydalanmaları onlar için kolaydır. İnisiyatif ve özgüven geliştirmelisiniz.

Çok romantiksiniz, duygusalsınız, sezgisel olarak hassassınız ve yüzeyde görünmeyen bir huzursuzluğunuz var. Kendinizi yeniden şarj etmek için huzur ve sessizlik dönemlerine ihtiyacınız var. Ağır bir şekilde astroloji haritanız etkilenirse, psikolojik veya fiziksel sorunlarınız için başkalarına hükmetme eğilimindesiniz.

Kariyeriniz, en iyi olduğunuz yerde bir hastanede veya kurumda veya perde arkasında çalışmanız olasıdır. Anlaşmazlıkları ince bir şekilde ifade edersiniz veya açık bir yüzleşmeyi önlemek için onları gizli tutarsınız, ancak bastırılmış öfke nevrotik eğilimlere veya psikosomatik semptomlara neden olabilir. Geçmişi bırakmayı öğrenmeli ve üzerine kara kara düşünmek yerine geleceğe bakmalısınız.