AHU İSMİ ANALİZLERİ – ASTRONUMERO


Yardımsever, merhametli, uysal, arkadaş canlısı, mutlu, aynı zamanda kararsız ve huzursuzsun. Astroloji haritan olumsuz etkilenirse abartılı, aşırı duygusal, kendine güvenen ve güvenilmez birisi olabilirsin. Tıpla ilgilenmen mümkündür. İhtiyacı veya acı çekenlere sempati duyuyor yardım sunuyorsunuz, ancak ayrımcılık yapmazsanız diğerleri sizden faydalanabilir.


Zayıf olanın şampiyonu ve iyi bir Samiriyeli, genellikle perde arkasında çalışan birisiniz. Güçlü hayal gücünüz ve duygularınız genellikle dini değerlerinizi etkiler veya onlardan etkilenir. Psişik yeteneğiniz ve manevi alemin sezgisel algısına sahip olabilirsiniz. Ancak, haritanız etkilenirse, Bu algılar astral illüzyon, egoizm veya sihir arzusuna yönelebilir.


Özverili, sessiz, alçakgönüllü ve dünyevi anlamda çok hırslı değilsin. Aşırı duyarlılığınız belli değil. Çalışmanız, duygularınızın ve sempatilerinizin ona girmesine izin vermelidir. Çoğunlukla bilinçsizce hayatınızın gidişatının sorumluluğunu üstlenebilecek bir baba figürü ararsınız.


Eğer haritanızda olumsuzluklar olursa, hayatınız için tüm sorumluluğu bir kenara bırakarak sosyal bir asalak olabilirsiniz. Periyodik olarak inzivaya ve dua etme / meditasyon yapma fırsatlarına ihtiyacınız var.